Ogłoszenia z XXVII Niedzieli Zwykłej – 8 października 2017 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Do puszek przed kościołem można złożyć ofiarę dla Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która pomaga młodzieży z rodzin niezamożnych udzielając stypendiów przez czas trwania nauki.
  1. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace remontowe.

  1. Po południu o godz. 17 15 nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy na tę wspólną modlitwę dzisiaj jak i przez pozostałe dni października.

  1. W piątek 13 października nabożeństwo fatimskie.

  1. W sobotę Dzień Edukacji Narodowej. W naszej modlitwie pamiętamy o nauczycielach.

  1. W najbliższą sobotę 14 października jest pielgrzymka małżeństw do jarosławskiej Kolegiaty. Gdyby byli chętni na wyjazd, prosimy by zgłosić się po zaproszenie do zakrystii.

  1. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek, by pomóc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Meksyku. W tym dniu będzie obliczane ile osób uczestniczy w niedzielnej Mszy św.

  1. W piątek po nabożeństwie różańcowym spotkanie grupy biblijnej.

  1. Po niedzieli będą zbierane podpisy związane z obywatelską inicjatywą ustawodawczą „Zatrzymaj aborcję”. Podpisy te będzie można złożyć w przedsionku kościoła przez cały tydzień przed i po Mszy św. wieczornej, a w następną niedzielę w domu katechetycznym. By dokonać wpisu na listę potrzeba znać PESEL.