Ogłoszenia z XXV Niedzieli Zwykłej, 24 września 2017 r.

1. Dzisiaj przed Mszą św. wieczorem nieszpory niedzielne.


2.
W piątek święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Jest to dzień imienin ks. katechety Rafała. Pamiętajmy o tym w naszej modlitwie.

3. W niedzielę 1 października początek nabożeństw różańcowych. Starajmy się licznie uczestniczyć w tych nabożeństwach, a jeśli ktoś nie może, odmawiajmy różaniec w naszych domach wraz z całą rodziną. Nabożeństwa dla dzieci będą o godz. 16 30, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18 00. Msza św. w dni powszednie będzie o godz. 17 30. Za odmówienie różańca w kościele, w rodzinie czy innej wspólnocie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, spowiedź i Komunia św. oraz dowolna modlitwa w intencjach Ojca św.

4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać uroczystość odpustową.  Msze św. będą o godz. 7 00 , 8 30 , 10 00 i  uroczysta Suma odpustowa o 11 30, nie będzie Mszy św. o godz. 13 00. Wieczorem  Msza św. o godz. 18 00.  Zapraszamy szczególnie na odpustową sumę, którą odprawi ks. Jakub Kostrząb.

5. Przyszła niedziela jest pierwszą  niedzielą miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po nabożeństwie  różańcowym  o godz. 17 15.

6. W najbliższą sobotę pielgrzymka Róż Różańcowych do Jarosławia. Wyjazd z parkingu koło Liceum o godz. 7 00. Koszt uczestnictwa wynosi 25 zł. Prosimy tych co się zapisali by do piątku w zakrystii uregulować opłatę.

7. Na pewno słyszeliśmy o inicjatywie ogólnopolskiej „Różaniec do granic”, która ma się odbyć w dniu 7 października. Nasz dekanat ma przydzielony wyjazd do Ustrzyk Górnych. Z dekanatu pojedzie autokar, który zabierze przedstawicieli z poszczególnych parafii dekanatu na wspólną modlitwę do Ustrzyk. W Cisnej jest również możliwość uczestniczenia w takiej modlitwie. Jeśli byliby chętni prosimy ażeby we własnym zakresie zorganizować sobie wyjazd.