Ogłoszenia z XXI Niedzieli Zwykłej, 27 sierpnia 2017 r.

 1. Dzisiaj przed Mszą św. wieczorem nieszpory niedzielne. Także w dniu dzisiejszym zbiórka do puszek dla poszkodowanych przez nawałnice, które przeszły przez Polskę.

  2. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca, o godz. 17 15 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.

  3. W dniu dzisiejszym w parafii Długie odbywają się XXXIV Dożynki Archidiecezjalne.

  4. W tym tygodniu do innej pracy duszpasterskiej odszedł ks. Rafał Szykuła. Dziękujemy ks. Rafałowi za dwa lata pracy w naszej wspólnocie i witamy nowych księży wikariuszy ks. Przemysława i Rafała.

  5. Od piątku 1 września będzie rano Msza św. o godz. 7 00.

  6. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca września. W czwartek i w pierwszy piątek  spowiedź od godz. 17 00. Niech dzieci i młodzież skorzystają ze spowiedzi, by z Bogiem rozpocząć nowy rok szkolny. Rodziców prosimy, by przypomnieć dzieciom i młodzieży o spowiedzi.

  7. Spowiedź w Weremieniu w czwartek od godz. 16 00, a w Postołowie od 17 00.

  8. W najbliższą sobotę o godz. 18 00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Tym, którzy obchodzą pierwsze soboty przypominamy by najbliższa spowiedź była spowiedzią wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi.

  9. Od przyszłej niedzieli będzie Msza św. o godz. 13 00.

  10. W dniu 8 września będzie zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Zbiórka taka była już w ubiegłym roku. Sprzęt ten będzie można złożyć na parkingu przy kościele 8 września od rana do godz. 14 30. Zbiórka ta ma pomóc w zakupie nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce.

  11. W Manastercu w niedzielę 3 września odbędą się dożynki gminne. Msza św. będzie o godz. 12 30, a później dalszy ciąg uroczystości dożynkowych.

  12. W sobotę 16 września bieżącego roku jest pielgrzymka Pracowników Służby Zdrowia Archidiecezji Przemyskiej do archikatedry w Przemyślu. Początek spotkania o godz. 10 00. Zaproszeni są wszyscy pracownicy na czele z lekarzami oraz pielęgniarkami.