Ogłoszenia z XXI Niedzieli Zwykłej, 21 sierpnia 2016 r.

  1. Dzisiaj po południu przed Mszą św. wieczorem nieszpory niedzielne.
  2. We środę 24 sierpnia święto św. Bartłomieja Apostoła
  3. W piątek 26 sierpnia uroczystość NMP Częstochowskiej – odpust w Weremieniu . Suma odpustowa o godz. 16.00. Ze względu na uroczystość w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Od niedzieli 4 września będzie Msza św. o godz. 13.00 .
  5. Duszpasterstwo Rolników Archidiecezji Przemyskiej oraz parafia w Polańczyku, w przyszłą niedzielę 28 sierpnia zapraszają na XXXIII Dożynki Archidiecezjalne i Wojewódzkie. Równocześnie Komisja Episkopatu Polski do spraw Duszpasterstwa Rolników i Pszczelarzy zaprasza wszystkich ludzi pracujących na roli na Ogólnopolską Pielgrzymkę Rolników i Święto Dziękczynienia Bogu za Plony – Dożynki Jasnogórskie, do Częstochowy w dniach 3 i 4 września.
  6. W tym tygodniu na inną placówkę duszpasterską odchodzi ks. Paweł Bar. Dziękujemy ks. Pawłowi za 5 lat pracy w naszej parafii.
  7. W dniu 1 września będzie zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Zbiórka taka była już w ubiegłym roku. Sprzęt ten będzie można złożyć na parkingu przy kościele 1 września od rana do godz. 14.00. Zbiórka ta ma pomóc realizować kolejne projekty takie jak studnie, szkoły i szpitale w krajach misyjnych.