Ogłoszenia z XX Niedzieli Zwykłej – 19 sierpnia 2018 r.

  1. Dzisiaj Dożynki Gminne w Lesku. Msza św. dożynkowa w kościele o godz. 13 00, a później dalszy ciąg występów na Rynku. W czasie dożynek będzie można zakupić ciasto i różne potrawy, a dochód uzyskany ze sprzedaży będzie przeznaczony na remont naszego kościoła. Po południu przed Mszą św. wieczorem nieszpory niedzielne.
  1. W piątek 24 sierpnia święto św. Bartłomieja Apostoła. 
  1. W przyszłą niedzielę 26 sierpnia uroczystość NMP Częstochowskiej – odpust w Weremieniu. Suma odpustowa o godz. 11 00 . 
  1. Od niedzieli 9 września będzie Msza św. o godz. 13 00 .
  1. Duszpasterstwo Rolników Archidiecezji Przemyskiej oraz parafia pw. Bożego Ciała w Jarosławiu,  w przyszłą niedzielę 26 sierpnia zapraszają na XXXV  Dożynki Archidiecezjalne. Równocześnie Komisja Episkopatu Polski do spraw Duszpasterstwa Rolników i Pszczelarzy zaprasza wszystkich ludzi pracujących na roli na Ogólnopolską Pielgrzymkę Rolników i Święto Dziękczynienia Bogu za Plony – Dożynki Jasnogórskie, do Częstochowy w dniach 1 i 2   września.
  1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na prace remontowe. Składamy również podziękowanie za ofiary złożone w kopertach i wpłacane na konto parafialne.
  1. W dniu 14 września będzie zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Zbiórka taka była już w ubiegłych latach. Sprzęt ten będzie można złożyć na parkingu przy kościele 14 września od rana do godz. 14 30. Zbiórka ta ma pomóc w zakupie nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce i budowę szkoły na Sawannie w Kenii.