Ogłoszenia z XVII Niedzieli Zwykłej – 30 lipca 2017 r.

  1. W dniu dzisiejszym o godz. 11 30 będzie uroczyste wprowadzenie do kościoła ikony Matki Bożej Leskiej, której kopia została w ubiegłą niedzielę przywieziona ze Stryja.
  1. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca, o godz. 17 15 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic .
  1. We wtorek rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości. Może stać nas będzie zrezygnować w tym miesiącu z napojów alkoholowych, by w ten sposób pomóc osobom, które cierpią z powodu alkoholizmu. Z tego powodu cierpi również wiele rodzin.
  1. W piątek wspomnienie św. Jana Marii Vianeya, patrona kapłanów, w modlitwie polecamy wszystkich duszpasterzy, zwłaszcza proboszczów.
  1. W przyszłą niedzielę 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego. Odpust w Manastercu.
  1. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota sierpnia. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 17 00. W sobotę nabożeństwo pierwszosobotnie . Osobom, które obchodzą nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca przypominamy aby najbliższą spowiedź ofiarować jako wynagrodzenie za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP.
  1. W Weremieniu spowiedź w czwartek od 16 00, a w Postołowie od 17 00.
  1. We środę 2 sierpnia w kościele parafialnym jest możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli”. Odpust ten można zyskać pod zwykłymi warunkami: spowiedź, Komunia św. i modlitwa w intencjach Ojca św.
  1.   Po kilku latach pracy w naszej parafii odeszła  na inną placówkę Siostra Michaela.  Dziękujemy Siostrze za pracę w naszej wspólnocie parafialnej.