Ogłoszenia z XVI Niedzieli Zwykłej – 23 lipca 2017 r.

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10 00 błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Z racji błogosławieństwa pojazdów są zbierane ofiary do puszek na środki transportu dla misjonarzy. Z zebranych w 2016 r. pieniędzy zakupiono 37 samochodów, 5 busów, 8 motocykli, 132 rowerów, 2 silniki do łodzi, 1 ambulans i 140 wózków inwalidzkich do pracy na terenach misyjnych.

  2. Wieczorem przed Mszą św. nieszpory niedzielne.

  3.  We wtorek święto św. Jakuba Apostoła.

  4.  We środę  26 lipca wspomnienie św. Joachima i Anny – dzień szczególnej wdzięczności dla rodziców i ludzi starszych. W tym dniu odpust w Hoczwi. Suma odpustowa o godz. 11 00.

  5. W przyszłą niedzielę o godz. 11 30 będzie uroczyste wprowadzenie Ikony Matki Bożej Leskiej do naszego kościoła.

  6. Dzisiaj w amfiteatrze o godz. 16 00 wystąpi zespół polonijny „Dolina” ze stanu Minnesota w USA. W programie jest też przewidziany udział kapeli z Jankowiec „Bieszczadzka Rodzinka”. Zapraszamy na te występy do amfiteatru.

  7. W piątek o godz. 18 00 będzie odprawiona Msza św. w intencji budowniczych, przyszłych mieszkańców oraz wszystkich, którzy wspierają budowę budynku wielorodzinnego w Lesku przy ul. Kościuszki. Po Mszy św. będzie poświecenie placu budowy.