Ogłoszenia z XII Niedzieli Zwykłej – 25 czerwca 2017 r.

  1. Dzisiaj po południu o godz. 17 30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  1. Od przyszłej niedzieli przez całe wakacje nie będzie Mszy św. o godz. 13 00. Uczestniczących w tej Mszy św. zapraszamy na inne godziny.
  1. We czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą w naszym kościele o godz. 7 00, 10 00 i 18 00. W Weremieniu Msza św. o godz. 16 00, a w Postołowie o 17 00. Pamiętajmy w naszych modlitwach o solenizantach dnia dzisiejszego wśród nich jest nasz ks. diakon Paweł. Taca z 29 czerwca przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  1. W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  2. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca lipca, zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie.
  3. 1 i 2 lipca wypada 10 rocznica koronacji obrazu Matki Bożej z Zagórza. Program uroczystości wywieszony jest w gablotce.
  4. W październiku ks. proboszcz z Myczkowiec ks. Krzysztof Sobiecki urządza pielgrzymkę do Włoch. Gdyby byli chętni to informacje na ten temat są w gablotce przy kościele.
  5. Początkiem lipca wyruszy na pątniczy szlak XXXVII  Przemyska Piesza Pielgrzymka  na Jasną Górę. Jedna z grup wyrusza 4 lipca z Leska. Jest też możliwość duchowego pielgrzymowania. Deklaracje są w zakrystii, tam taż można składać wypełnione. Spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką dzisiaj  o godz. 19 00 w domu katechetycznym.