Ogłoszenia z XII Niedzieli Zwykłej – 23 czerwca 2019 r.

  1. Dzisiaj po południu o godz. 17 30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, po nabożeństwie procesja Eucharystyczna. Do końca oktawy  procesja Eucharystyczna po Mszy św. wieczorem. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia.
  1. Jutro Uroczystość św. Jana Chrzciciela.
  1. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. wieczorem i procesji poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci.
  1. W Postołowie zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek o godz. 17 00 z poświęceniem wianków i błogosławieństwem dzieci.
  1. W piątek 28 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Ze względu na uroczystość w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

  1. W sobotę 29 czerwca Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą w naszym kościele o godz. 7 00, 10 00 i 18 00. W Weremieniu Msza św. o godz. 16 00, a w Postołowie o 17 00. Taca z tej Uroczystości przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  1. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościć ks. misjonarza ze zgromadzenia Świętej Rodziny, który od 42 lat pracuje na Madagaskarze wśród trędowatych. Po mszach świętych do puszek będą zbierane ofiary na budowę sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Madagaskarze.
  1. Spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką będzie dzisiaj o godz. 19 00 w domu katechetycznym. W związku z pielgrzymką jest organizowana Diecezjalna Sztafeta Różańcowa i nasza parafia ma wyznaczone pół godziny na modlitwę różańcową 7 lipca od godz. 14 30. Bardzo prosimy, by zgłosiły się do zakrystii 4 osoby, które w tym czasie mogły by odmówić po jednej części różańca, ofiarując modlitwę za Archidiecezję, biskupów, kapłanów o nowe powołania oraz w intencjach, które niosą pielgrzymi na Jasną Górę.
  2. Od przyszłej niedzieli 30 czerwca nie będzie Mszy świętej o godz. 13.00 przez cały okres wakacyjny.