Ogłoszenia z XII Niedzieli Zwykłej, 19 czerwca 2016 r.

  1. Dzisiaj po południu o godz. 17.30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  2. Od przyszłej niedzieli przez całe wakacje nie będzie Mszy św. o godz. 13.00. Uczestniczących w tej Mszy św. zapraszamy na inne godziny.
  3. W tym tygodniu zapraszamy gimnazjalistów na ostatnie w tym roku szkolnym spotkania formacyjne przed bierzmowaniem. W poniedziałek klasy I, we wtorek klasy II. Spotkania rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00.
  4. W piątek 24 czerwca Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. O godz. 8.00 zapraszamy na Mszę św. z okazji zakończenia roku szkolnego. Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, wychowawców i rodziców. Ze względu na uroczystość w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy biblijnej.
  6. W sobotę 25 czerwca w Bieszczadzkim Domu Kultury o godz. 18.00 będzie koncert trzech tenorów i nie tylko. Wystąpią artyści z festiwalu Jana Kiepury w Krynicy.
  7. W sobotę 25 czerwca organizujemy pielgrzymkę autokarową dla ministrantów, scholii i Oazy dzieci Bożych w ramach Archidiecezjalnej Pielgrzymki Liturgicznej Służby Ołtarza do Archikatedry Przemyskiej. Mamy jeszcze wolne miejsca, dlatego zapraszamy do wyjazdu chętne dzieci ze szkoły podstawowej. W programie pielgrzymki oprócz Przemyśla będą inne atrakcje. Koszt pielgrzymki wynosi 50 zł.