Ogłoszenia z VI Niedzieli Wielkanocnej – 6 maja 2018 r.

  1. Nabożeństwo majowe dzisiaj w kościele o godz. 17 30 , po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.
  1. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i I Komunia dzieci z klas trzecich o godz. 11 30. Bardzo prosimy by tę Mszę pozostawić dla dzieci i ich rodzin. Ci, którzy uczęszczają na tę Mszę św. niech przyjdą o innej porze. W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 13 00. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin będzie w sobotę od godz. 10 00 do 1100. 
  1. W poniedziałek, wtorek i we środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe. Będziemy się modlić o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy, po Mszy św. o godz. 6 30 będzie procesja błagalna.
  1. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Św. W czasie Nowenny będziemy modlić się za kandydatów do święceń diakonatu i kapłaństwa oraz w intencji gimnazjalistów, którzy 22 maja w naszej parafii mają przyjąć sakrament bierzmowania.
  1. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca składka przeznaczona jest na prace remontowe. Do kościoła po konserwacji powrócił boczny ołtarz, trwają też prace przy ambonie i ołtarzu głównym.
  1. We wtorek 8 maja Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika Patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. biskupa Stanisława Jamrozka oraz naszego ks. Stanisława. Solenizantów otoczmy naszą modlitwą. W tym dniu odpust w Cisnej, suma odpustowa o godz. 18 00.
  1. We  środę wieczorem spotkanie Akcji Katolickiej, a w piątek grupy biblijnej.