Ogłoszenia z VI Niedzieli Wielkanocy, 21 maja 2017 r.

  1. Nabożeństwo majowe dzisiaj w kościele o godz. 17 30 .
  1. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  1. W poniedziałek , wtorek i we środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe . Będziemy się modlić o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy, po Mszy św. o godz. 6 30 będzie procesja błagalna .
  1. W piątek początek Nowenny do Ducha Św. W czasie Nowenny będziemy modlić się za kandydatów do święceń diakonatu i kapłaństwa .
  1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na prace remontowe.
  1. Zapraszamy na spotkania formacyjne przed bierzmowaniem w poniedziałek na Mszę św. o godz. 18 00 uczniów klas pierwszych gimnazjum, a we wtorek klas drugich.
  1. Wojskowy Komendant Uzupełnień w Sanoku i Dowódca sanockiego batalionu obrony terytorialnej informują o zaplanowanym spotkaniu w sprawie zasad pełnienia służby w wojskach obrony terytorialnej dla wszystkich zainteresowanych (pełnoletnich) mieszkańców, które odbędzie się  dnia 25.05.2017 r. o godz. 18.30 w Budynku Urzędu Miasta w Lesku – sala nr 7.
  1. W przyszłą niedzielę odbędzie się w Zespole Szkół Leśnych VII Podkarpacki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich. Uczestnicy konkursu o godz. 8 30 będą na Mszy św. w naszym kościele.