Ogłoszenia z VI Niedzieli Wielkanocnej, 1 maja 2016 r.

 1. Nuncjatura Apostolska w Polsce informuje, że Ojciec Święty Franciszek przyjął rezygnację abpa Józefa Michalika z posługi Metropolity Przemyskiego, zlecając mu – do czasu kanonicznego objęcia urzędu biskupa diecezjalnego przez następcę – obowiązki Administratora Apostolskiego i mianował Arcybiskupem Metropolitą Przemyskim dotychczasowego biskupa pomocniczego naszej Archidiecezji Adama Szala.
 2. Dzisiaj o godz. 17.30 rozpoczynamy nabożeństwa majowe, po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych. W dni powszednie nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00, zapraszamy do licznego udziału.
 3. We wtorek uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w naszym kościele będą o godz. 7.00, 8.30, o godz. 11.00 jeśli pogoda pozwoli, będzie Msza św. na Plantach i wieczorem o godz. 18.00. Majówka w tym dniu o godz. 17.30.
 4. W dniu 3 maja Msza św. w szpitalu o godz. 7.00, w Weremieniu Msza św. o 9.00, a w Postołowie o 10.00.
 5. We środę na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie zapraszamy rodziców dzieci klas III, które 15 maja o godz. 10.00 będą obchodzić rocznicę I Komunii św.
 6. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na prace remontowe naszego kościoła.
 7. W poniedziałek, wtorek i we środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe. W te dni po Mszy św. o godz. 6.30 będziemy się modlić o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy.
 8. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca maja. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 17.30.
 9. W sobotę nabożeństwo pierwszosobotnie: Msza św. i różaniec. Osobom, które obchodzą nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca przypominamy, aby najbliższą spowiedź ofiarować jako wynagrodzenie za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP.
 10. W piątek 6 maja początek Nowenny do Ducha Świętego.
 11. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 12. Szpital w Lesku i Wydział Medyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego zapraszają na bezpłatne zabiegi w zakresie fali uderzeniowej. Osoby, które mają problemy z ostrogą piętową, bólami łokcia, barków, kolan mogą zapisać się na zabiegi w dniu 4 maja w godz. od 8.00 do 12.00 na oddziale dziecięcym u pani doktor Renaty Skalskiej – Izdebskiej lub telefonicznie. Zabiegi rozpoczną się od 10 maja. Serdecznie zapraszamy.