Ogłoszenia z Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego – 2 czerwca 2019 r.

  1. Dzisiaj po południu o godz. 1730 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i Nowenna przed Zesłaniem Ducha Św. oraz zmiana tajemnic różańcowych.
  1. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na prace remontowe.

  1. W najbliższą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się okres wielkanocny.
  1. Dzisiaj w Archidiecezji święcenia diakonatu, a w najbliższą sobotę święcenia kapłańskie. W dniach nowenny do Ducha Świętego módlmy się za tych, którzy będą przyjmować święcenia, by jak najlepiej przygotowali się do kapłańskiej posługi.
  1. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek czerwca. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 17 00.

  1. W Weremieniu spowiedź we czwartek od godz. 16 00, a w Postołowie od 17 00.

  1. W sobotę 8 czerwca w Jankowcach odpust ku czci św. Jadwigi. Suma odpustowa o godz. 11 00.
  1. W następną niedzielę będą zbierane przed kościołem podpisy pod projektem ustawy, która ma na celu ochronę dzieci przed demoralizującą edukacją seksualną według standardów WHO. W celu złożenia ważnego podpisu potrzebny jest numer PESEL. Zachęcamy wszystkich do podpisania się w obronie dzieci przed deprawacją.
  1. W związku z ulewnymi opadami deszczu w ostatnich tygodniach oraz podniesieniem stanu wód, w wielu miejscach na Podkarpaciu i w kraju doszło do podtopień. Caritas Archidiecezji Przemyskiej zachęca do solidarności z poszkodowanymi i udzielenia im niezbędnego wsparcia. Można to uczynić: Dołączając się do zbiórki do puszek, która będzie przeprowadzona w niedzielę, 9 czerwca 2019 r.