Ogłoszenia z Uroczystości Trójcy Świętej, 11 czerwca 2017 r.

  1. W dniu dzisiejszym kończy się okres Komunii św. wielkanocnej . Po południu o godz. 17 30  nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  1. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace remontowe.
  1. We wtorek 13 czerwca przez cały dzień w naszej parafii będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym roku w całej naszej Archidiecezji każdego dnia inna parafia ma wyznaczoną całodzienną adorację, w czasie której modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Zapraszamy do tej adoracji by znaleźć czas na spotkanie z Panem Jezusem w kościele. W zakrystii jest lista z poszczególnymi godzinami. Prosimy by się wpisać na listę aby cały czas ktoś był w kościele.
  1. We wtorek po Mszy św. wieczorem nabożeństwo fatimskie, a po nim spotkanie Akcji Katolickiej.
  1. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa , czyli Boże Ciało. Msze św. w naszym kościele będą: o godz. 7 00, 8 30, uroczysta suma z procesją ulicami  miasta o godz. 10 00, oraz wieczorem o godz. 18 00. Nie będzie Mszy św. o godz. 11 30 i 13 00 .

      Ołtarze przygotują: pierwszy na podwórzu kościelnym:  Akcja Katolicka, drugi mieszkańcy ulicy 1000-lecia, trzeci mieszkańcy Rynku, a czwarty przy figurze Matki Bożej mieszkańcy Pl. Konstytucji 3 Maja.

      Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków, jak również chłopców do dzwonienia w czasie procesji w Boże Ciało i przez całą oktawę . Zapraszamy na Mszę św. i procesję w strojach komunijnych dzieci, które w tym roku przystąpiły do  I Komunii św. Przez całą oktawę zapraszamy dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia na Mszę św. wieczorem, po której będzie procesja Eucharystyczna.

  1. W Boże Ciało Msza św. w Weremieniu o godz. 9 00, a w Postołowie o 10 00. Zapraszamy na sumę z procesją  ulicami  miasta o godz. 10 00.
  1. Zapraszamy dziewczynki z klas I, II i III na próbę sypania kwiatów w poniedziałek  na godz. 17 00. Na próbę mogą przyjść również dzieci młodsze.
  1. W piątek po nabożeństwie do Serca Pana Jezusa, modlitwy do św. Jana Pawła II i ucałowanie relikwii.
  1. W piątek po Mszy św. i nabożeństwie spotkanie grupy biblijnej.
  1. Początkiem lipca wyruszy na pątniczy szlak 37 raz Przemyska Piesza Pielgrzymka  na Jasną Górę. Jedna z grup wyrusza 4 lipca z Leska. Jest też możliwość duchowego pielgrzymowania. Deklaracje są wyłożone na przygotowanym postumencie, po wypełnieniu te deklaracje można wrzucić do środka. Spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką będzie  w niedzielę 25 czerwca o godz. 19 00 w domu katechetycznym.