Ogłoszenia z Uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki, 1 stycznia 2017 r.

  1. Dziś Uroczystość św. Bożej Rodzicielki Maryi, jest to również światowy Dzień Pokoju. Modlimy się, aby zapanował pokój we wszystkich zakątkach ziemi. Po Mszy św. o godz. 10.00 będzie krótka adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o pokój.
  1. Po południu o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.
  1. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Błogosławieństwo kredy i kadzidła. W uroczystość nie obowiązuje post. Jest to Święto obowiązkowe i Msze są jak w każdą niedzielę.
  1. Za tydzień w niedzielę, Święto Chrztu Chrystusa, kończy się okres Bożego Narodzenia.
  1. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Jeśli ktoś potrzebuje skorzystać ze spowiedzi, prosimy by to uczynić przez cały tydzień w czasie Mszy porannych. Po południu będzie kolęda, a w piątek wypada Uroczystość Objawienia Pańskiego.
  1. W tym tygodniu Msze święte po południu od poniedziałku do czwartku o godz. 15.30, w sobotę o godz. 18.00.

Dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej:

Poniedziałek: Aleja Jana Pawła – całość, ul. Sanowa, Pieski Świat, Broniewskiego i Fredry.

Wtorek: ul. Akacjowa, Waryńskiego, Sienkiewicza, Mickiewicza, Kościuszki.

Środa: ul Piłsudskiego od ronda w górę, Grunwaldzka, Pl. Konstytucji 3 Maja, Wincentego Pola i Kazimierza Wielkiego.

Czwartek: ul. Witosa, Kochanowskiego, Słowackiego – domki jednorodzinne, Plac Pułaskiego, Śliżyńskiego i Rynek 15,16, 17, 18 i 19.

Sobota  od godz. 9.00: ul. Unii Brzeskiej domki jednorodzinne po jednej i drugiej stronie drogi, Unii Brzeskiej 16, ul Szopena, Basztowa, Konopnickiej, Krasickich, Parkowa,  Słoneczna, Zielona, Ossolińskich i Rynek – pozostałe numery.