Ogłoszenia z IV Niedzieli Wielkanocy – 12 maja 2019 r.

 1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o powołania. Rozpoczyna ona tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Każdego dnia rozpoczętego tygodnia wspieramy modlitwą powołanych do szczególnej służby Bożej i modlimy się o dar nowych, świętych powołań. Są to jednocześnie kolejne Kwartalne Dni Modlitw tzw. Suche Dni.
 2. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace remontowe naszego kościoła.
 3. W dniu dzisiejszym o godz. 11 30 Uroczystość I Komunii św. dzieci z klas trzecich. Z tego względu nie będzie Mszy św. o godz. 13 00.
 4. Po południu o godz. 17 30 nabożeństwo majowe, na które zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Zapraszamy na nabożeństwa majowe także w ciągu tygodnia, bo tak niewiele osób w nich uczestniczy.
 5. W czwartek święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
 6. W poniedziałek na Mszę św. wieczorem i spotkanie zapraszamy rodziców, których dzieci w przyszłą niedzielę będą przeżywać rocznicę I Komunii św. Rocznica I Komunii na Mszy św. o godz. 10 00.
 7. We wtorek na Mszę św. wieczorem i spotkanie zapraszamy rodziców, których dzieci 21 maja o godz. 18 00 przystąpią do sakramentu bierzmowania.
 8. Spowiedź dla przystępujących do bierzmowania ich świadków i rodzin oraz dla dzieci rocznicowych i ich rodzin będzie w sobotę od godz. 10 00 do 12 00.
 9. W tym tygodniu w poniedziałek 13 maja po nabożeństwie majowym, nabożeństwo fatimskie.
 10. We czwartek 16 maja wieczorem nabożeństwo do św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii.
 11. W sobotę 25 maja w Polańczyku będą prowadzone warsztaty biblijne przez ks. profesora Stanisława Haręzgę, które pomogą w lepszym zrozumieniu Pisma Świętego. Prosimy, by do przyszłej niedzieli zapisali się w zakrystii chętni, którzy by chcieli skorzystać z tej formy poznania Biblii.