Ogłoszenia z IV Niedzieli Adwentu – 23 grudnia 2018 r.

  1.  Dzisiaj rocznica święceń biskupich  ks. abpa  Adama Szala, a jutro  dzień imienin. Pamiętajmy o tym w naszych modlitwach.
  1. Poniedziałek 24 grudnia jest dniem oczekiwania na Uroczystość Bożego Narodzenia.  Msze św. o godz. 6 30 i 7 00, nie będzie  Mszy św. wieczorem o godz. 18 00. Wieczorem zasiadamy do wigilijnego stołu. Wieczerzę rozpoczynamy wspólną modlitwą , następnie czytanie Pisma świętego a po wigilii niech będzie wspólne śpiewanie kolęd.  Na wigilijnym stole w katolickim domu nie może być alkoholu. O północy w naszym kościele Pasterka, w Weremieniu Pasterka o godz. 22 00,  a w Postołowie o 23 00 . Taca z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia.
  1. We wtorek 25 grudnia Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę,  tylko  nie będzie Mszy św. o godz. 7 00 rano. Pierwsza Msza o godz. 8 30. 
  1. We środę 26 grudnia Święto Świętego Szczepana Pierwszego Męczennika. Msze św. jak w każdą niedzielę, tylko nie będzie Mszy św. o godz. 18 00. 
  1. We czwartek 27 grudnia święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty.
  1. W piątek, mimo oktawy Narodzenia Pańskiego obowiązuje zachowanie postu.
  1. W przyszłą niedzielę święto Świętej Rodziny.
  1. W piątek rozpocznie się wizyta duszpasterska o godz. 9 00. Jeden ksiądz pójdzie na Weremień, drugi będzie odwiedzał rodziny w Postołowie i dwóch na Łączkach. Jeden od strony Hoczwi, drugi od Huzel. Jeden z księży rozpocznie Huzele od Tarnawy i pójdzie na błonia.Sobota  – jeden z księży będzie na Woli Postołowej, czterech  na  Huzelach. Jeden od Tarnawy, drugi od mostu w stronę Tarnawy.  Dwóch Huzele przy drodze w stronę Hoczewi po jednej i drugiej stronie drogi.
  1. Ofiary z racji kolędy prosimy składać w kopertach w kościele na tacę.