Ogłoszenia z II Niedzieli Adwentu, 4 grudnia 2016 r.

 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, składka przeznaczona na Seminarium Duchowne. Po południu o  godz.  17.15 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.
 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy dzień solidarności z Kościołem na Wschodzie.
 1. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca. Składka przeznaczona jest na prace remontowe.
 1. W czwartek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Chociaż jest to dzień pracy starajmy się w tym dniu uczestniczyć we Mszy św. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00 , 10.00 i wieczorem o godz. 18.00. Na godzinę 18.00 zapraszamy rodziców i dzieci, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do I Komunii św. W czasie tej Mszy św. dzieci otrzymają medaliki.
  Msza św. w Weremieniu o godz. 16.00 , w Postołowie o 17.00.
 1. 8 grudnia odpust w Baligrodzie ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP. Suma odpustowa o godz. 11.00.
 1. W tym tygodniu zostały dostarczanie do naszych domów opłatki wigilijne. Dziękujemy tym wszystkim, którzy podjęli się tego trudu. Dziękujemy też za ofiary złożone za opłatki. Gdyby jeszcze ktoś potrzebował opłatki, bo nie było go w domu, są do nabycia w zakrystii.
 1. Spowiedź adwentowa w naszej parafii będzie w  czwartek  22 grudnia.
 1. W zakrystii można  nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Minimalna cena świecy to 5 zł.
 1. Swoją wizytę w naszej parafii zapowiedział św. Mikołaj. Odwiedzi dzieci we wtorek 6 grudnia o godz. 16.00. Biuro św. Mikołaja będzie czynne przed przybyciem od godz. 15.00 do 16.00 w zakrystii kościoła parafialnego .