Ogłoszenia z II Niedzieli Adwentu, 10 grudnia 2017 r.

  1. Po południu  przed Mszą św. wieczorną nieszpory niedzielne. Dzisiaj też dzień solidarności z Kościołem na Wschodzie. Składka z  dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace remontowe.
  1. W zakrystii można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.  Cena małej świecy to 5 zł .

  1. Spowiedź adwentowa w naszej parafii będzie we czwartek 21 grudnia.

  1. Każdego dnia wieczorem o godz. 18 00 roraty, na które zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
  1. W poniedziałek na Mszę św. wieczorem o godz. 1800 i spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem zapraszamy uczniów klas szóstych i siódmych. We wtorek klasy drugie gimnazjum a w środę klasy trzecie.
  1. W tym tygodniu były roznoszenie opłatki do rodzin całej parafii. Dokończone będzie roznoszenie po niedzieli. Gdyby kogoś nie było w domu w czasie kiedy były roznoszone opłatki są także do nabycia w zakrystii. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli się  trudu doręczenia opłatków.
  1. We środę po Mszy św. wieczorem spotkanie Akcji Katolickiej, a w piątek grupy biblijnej.

  1. W tym roku trwa peregrynacja Relikwii i Obrazu: „Szlachetni Polacy w służbie zdrowia” do kaplic szpitalnych jako element duchowego przygotowania do przyszłorocznej 94 pielgrzymki Służby Zdrowia na Jasną Górę. W najbliższą środę na godz. 15 00 zapraszamy lekarzy, pielęgniarki i wszystkich pracowników służby zdrowia do kaplicy szpitalnej na nabożeństwo i wspólną modlitwę przy relikwiach błogosławionej lekarki siostry Ewy Noiszewskiej i błogosławionej pielęgniarki siostry Marty Wieckiej. Do tej wspólnej modlitwy zapraszamy także chorych.