Ogłoszenia z 3 Niedzieli Adwentu, 11 grudnia 2016 r.

  1. Dzisiaj przed Mszą św. wieczorem nieszpory niedzielne.
  1. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace remontowe, które w tym tygodniu zostaną ukończone i zostanie rozebrane rusztowanie.
  1. We środę wieczorem spotkanie Akcji Katolickiej.
  1. W piątek  po Mszy św. wieczorem spotkanie grupy biblijnej.
  1. Od soboty tj. od 17 do 24 grudnia przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Bożego Narodzenia. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin tzw. Suche Dni.
  1. W tym tygodniu zapraszamy gimnazjalistów na spotkania formacyjne przed bierzmowaniem. W poniedziałek na godz. 18 .oo klasy trzecie, we wtorek klasy drugie, a w środę klasy pierwsze.
  1. Podobnie jak w minionym roku w naszej parafii organizujemy zbiórkę różnego rodzaju artykułów dla potrzebujących. Najbardziej pożądane są środki czystości, środki higieny, proszek do prania, płyny, podstawowe kosmetyki. Mogą być również produkty spożywcze o długim terminie przechowywania. Serdecznie dziękujemy za okazaną życzliwość. Dary można składać codziennie za ławkami w kościele.
  1. Prosimy, by do przyszłej niedzieli zgłosić chorych, którzy nie będą mogli przyjść do spowiedzi w kościele. Odwiedzimy ich w piątek 23 grudnia przed południem.
  1. W zakrystii są do nabycia świece „Caritas” Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Jeśli ktoś jeszcze nie ma opłatków można je otrzymać w zakrystii.