Ogłoszenia parafialne z 28 Niedzieli Zwykłej – 13 października 2019 r.

  1. W dniu dzisiejszym obchodzony jest Dzień Papieski i są zbierane ofiary do puszek dla fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  1. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na prace remontowe.
  1. Po południu o godz. 1715 nabożeństwo różańcowe. W czasie nabożeństwa będziemy się modlić w intencji nauczycieli i wychowawców. Jutro Dzień Edukacji – dawny dzień nauczyciela. Polecajmy Bożemu Miłosierdziu też zmarłych naszych nauczycieli. Zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową, nie tylko dzisiaj ale i przez cały tydzień.
  1. W środę 16 października po nabożeństwie różańcowym będzie ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II. W tym dniu też rocznica święceń biskupich ks. abp. Józefa Michalika, modlimy się w jego intencji.
  1. W piątek 18 października święto św. Łukasza Ewangelisty. Jest to święto patronalne służby zdrowia. Pamiętajmy o tym w naszych modlitwach, polecając Panu Bogu lekarzy i pielęgniarki oraz cały personel medyczny.
  1. Za tydzień Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Pamiętajmy o modlitwie w intencji misji. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby misji.
  1. W najbliższą sobotę 19 października jest pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom im. bł. ks. Jana Balickiego do Archikatedry w Przemyślu.
  1. W przyszłą niedzielę będzie obliczane ile osób uczestniczy w niedzielnych Mszach św.
  1. W tym tygodniu spotkania formacyjne przed bierzmowaniem. W poniedziałek na Mszę św. wieczorem o godz. 1730 zapraszamy uczniów klas VII, a we wtorek klasy VIII.
  2. Placówka Gazownicza w Lesku zaprasza wszystkich zainteresowanych przyłączeniem gazu do swojej siedziby przy ul. Stawowej (za nową Komendą Powiatową Policji) codziennie w godz. od 700 do 1500.