Ogłoszenia parafialne z 27 Niedzieli Zwykłej – 6 października 2019 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy w naszej parafii doroczny odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej. Msze św.  o  godz. 700, 830, 1000 o 11 30 uroczysta suma odpustowa i wieczorem Msza św. o godz. 1800. Nie będzie Mszy św. o godz. 1300.
  1. Po południu o godz. 1715 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic. Zapraszamy na tę wspólną modlitwę dzisiaj jak i przez pozostałe dni października. Nabożeństwa dla dzieci przez cały tydzień o godz. 1630.
  1. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na prace remontowe. W minionym tygodniu zostały ukończone prace przy ambonie.
  2. W niedzielę 13 października nabożeństwo fatimskie.
  3. W najbliższą sobotę 12 października jest Diecezjalna Pielgrzymka Małżeństw naszej Archidiecezji do Matki Bożej Królowej Rodzin w Jarosławskiej Kolegiacie. Zaproszone są wszystkie małżeństwa a szczególnie te, które przeżywają w tym roku swoje jubileusze.
  4. We środę spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. W najbliższą niedzielę Dzień Papieski. Do puszek przed kościołem można będzie złożyć ofiarę dla Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która pomaga młodzieży z rodzin niezamożnych udzielając stypendiów przez czas trwania nauki.
  1. W sobotę 19 października jest pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu. Do tego Dzieła należy wiele osób, jeśli są chętni na wyjazd to prosimy by do przyszłej soboty zapisać się w zakrystii to wtedy zamówimy autokar.
  2. Od przyszłej niedzieli młodzi z Ruchu Apostolstwa Młodzieży będą rozprowadzać stroiki z wrzosów. Dziękujemy za wsparcie.