Ogłoszenia duszpasterskie z XXV Niedzieli Zwykłej – 22 września 2019 r.

  1. Dzisiaj przed Mszą św. wieczorem nieszpory niedzielne.
  1. W niedzielę 29 września święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Jest to dzień imienin ks. katechety Rafała. Pamiętajmy o tym w naszej modlitwie.
  1. W następny wtorek 1 października początek nabożeństw różańcowych. Starajmy się licznie uczestniczyć w tych nabożeństwach, a jeśli ktoś nie może, odmawiajmy różaniec w naszych domach wraz z całą rodziną. Nabożeństwa dla dzieci będą o godz. 1630, dla młodzieży i dorosłych o godz. 1800. Msza św. w dni powszednie będzie o godz. 1730. Za odmówienie różańca w kościele, w rodzinie czy innej wspólnocie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, spowiedź i Komunia św. oraz dowolna modlitwa w intencjach Ojca św.
  1. W niedzielę 6 października w naszej parafii będziemy przeżywać  uroczystość odpustową.  Msze św. będą o godz. 700 , 830 , 1000 i  uroczysta Suma odpustowa o 1130, nie będzie Mszy św. o godz. 1300. Wieczorem  Msza św. o godz. 1800.  Zapraszamy szczególnie na odpustową sumę.
  1. W najbliższą sobotę pielgrzymka Róż Różańcowych do Krosna. Na wyjazd zgłosiło się 9 osób. W takiej sytuacji trudno zamówić autokar. Jeśli dzisiaj jeszcze ktoś się zgłosi to będziemy szukać mniejszy bus i informacja o wyjeździe będzie podana w tym tygodniu na Mszy św. wieczorem.