Ogłoszenia duszpasterskie z XXIII Niedzieli Zwykłej

1. Dzisiaj o godz. 17 15 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.

2. We wtorek 8 września święto Narodzenia NMP. Odpust w Bezmiechowej i Średniej Wsi. Suma odpustowa w Bezmiechowej i Średniej Wsi o godz. 11 00.3. W sobotę 12 września jest pielgrzymka Pracowników Służby Zdrowia Archidiecezji Przemyskiej do bazyliki Grobu Pańskiego w Przeworsku. Zobacz program.

4. W przyszłą niedzielę 13 września o godz.17 15 nabożeństwo fatimskie.

5. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca i składka przeznaczona jest na prace remontowe naszego kościoła.

6. W tym tygodniu we środę po Mszy św. wieczorem spotkanie Akcji Katolickiej, a w piątek Grupy Biblijnej

7. W najbliższy czwartek 10 września o godz. 11 00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy nastąpi otwarcie wystawy pt. „Podkarpacki wrzesień 1939”. Wystawa czynna będzie od 11 do 16 września w godzinach od 10 00 do 15 00. Organizatorzy zapraszają do odwiedzenia wystawy.

8. W każdą sobotę o godz. 15 30 spotkanie Oazy Dzieci Bożych. Zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej na te spotkania.

9. Zapraszamy wszystkich ministrantów na pierwszą powakacyjną zbiórkę w poniedziałek na godz. 16 30.

10. Składamy podziękowanie wszystkim osobom, które w czasie wakacji pełniły dyżury w kościele kiedy był udostępniony zwiedzającym.

11. Jest organizowany wyjazd na pielgrzymkę Róż Różańcowych do Miejsca Piastowego w dniu 26 września. Do 16 września prosimy by się zapisywać na wyjazd w zakrystii. W tym dniu jest również pielgrzymka Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Jezusa do katedry w Przemyślu.

12. Witamy dwóch nowych księży katechetów ks. Leszka i ks. Rafała, którzy podejmują posługę duszpasterską w naszej parafii. Otoczmy ich naszą modlitwą.