Ogłoszenia duszpasterskie z Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego – 24 maja 2020 r.

1. Dzisiaj po południu o godz. 1730 nabożeństwo majowe i Nowenna przed Zesłaniem Ducha Św. 

2. W najbliższą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się okres wielkanocny. Starajmy się odprawić spowiedź wielkanocną jeśli ktoś do tej pory tego nie uczynił. Każdego dnia rano i wieczorem w czasie Mszy św. jest możliwość skorzystania ze spowiedzi.

3. Dzisiaj w Archidiecezji święcenia diakonatu, a w najbliższą sobotę święcenia kapłańskie. W dniach nowenny do Ducha Świętego módlmy się za tych, którzy będą przyjmować święcenia, by jak najlepiej przygotowali się do kapłańskiej posługi.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 1000 dzieci jednej z klas trzecich przystąpią do I Komunii św. W tej uroczystości będą uczestniczyć tylko dzieci i rodzice. Inne osoby, które uczęszczały na tę Msze św. prosimy by przyszły na Eucharystię o innej porze. Próby dla dzieci będą we wtorek i czwartek o godz. 1600. Spowiedź dla dzieci i ich rodziców w sobotę od 1000 do 1100.

5. W pierwszy piątek czerwca zamierzamy odwiedzić chorych, ale prosimy by w zakrystii zgłosić te osoby, które się zdecydują by odwiedził ich ksiądz w domu.

6. 26 maja we wtorek Dzień Matki, modlimy się o błogosławieństwo Boże dla żyjących matek, a zmarłym wypraszamy życie wieczne.

7. We środę 27 maja o godz. 1800 ks. Marek Cecuła będzie obchodził jubileusz 25 – lecia kapłaństwa. Otoczmy naszą modlitwą ks. Jubilata.