Ogłoszenia duszpasterskie z Niedzieli Świętej Rodziny – 31 grudnia 2023 r.

 1. Dzisiaj przed południem Msze św. jak w każdą niedzielę.
 2. Po południu zakończenie Roku Pańskiego 2023. Msza św. dziękczynna na zakończenie Starego Roku o godz.1600. Nie będzie już Mszy św. o godz. 1800. Zapraszamy wspólnotę parafialną na to dziękczynne nabożeństwo. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 3. Jutro 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to święto obowiązkowe. W tym dniu obchodzi się Światowy Dzień Pokoju. Msze św. jak w każdą niedzielę tylko nie będzie Mszy św. o godz. 700. W tym dniu przezywamy również dzień imienin księdza Proboszcza Mieczysława. Pamiętajmy w naszych modlitwach o solenizancie.
 4. W sobotę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego, błogosławieństwo kredy i kadzidła. Msze św. jak w każdą niedzielę.
 5. W następną niedzielę Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego.
 6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca stycznia. Spowiedź w piątek od godz. 1700.
 7. We wtorek wizyta duszpasterska od godz. 1600: Huzele od mostu w kierunku Hoczwi po obu stronach drogi, ul. Stawowa 8, 9, 10 i 11, ul. Wspólna. Środa: ul Stawowa pozostałe domy, Kwiatowa, Jesionowa, Wierzbowa i Wiejska. Czwartek: Akacjowa, domy na Podstawiu, ul. Spokojna, Al. Jana Pawła II 18 B, C i D.
 8. Msze św. we wtorek, środę i czwartek o godz. 1530.
 9. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. O godz. 1715 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.
 10. Młodzież z Ruchu Apostolstwa Młodzieży oraz uczniowie Leskich Szkół zapraszają serdecznie na Jasełka, które odbędą się w Bieszczadzkim Domu Kultury 5, 6 i 7 stycznia o godz. 1500 i 1900.
 11. Za ławkami na stoliku są wyłożone kalendarze, które można sobie zabrać.