Ogłoszenia duszpasterskie z 4 Niedzieli Zwykłej – 28 stycznia 2024 r.

  1. Dzisiaj przed Mszą św. wieczorem nieszpory niedzielne.  
  2. W piątek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 700, 1000  i 1800. Na każdej Mszy św. będzie poświęcenie gromnic. W święto Ofiarowania Pańskiego przeżywamy Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu łączymy się modlitwą z osobami powołanymi do życia konsekrowanego i prosimy o nowe powołania do szczególnej służby Bożej. Pamiętamy też o Siostrach pracujących w naszej parafii. Składka z tego dnia przeznaczona jest na zakony klauzurowe w naszej diecezji.
  3. W Weremieniu Msza św. 2 lutego o godz. 1600 a w Postołowie o 1700 z poświęceniem gromnic. Pół godziny przed Mszą św. w obydwu kościołach będzie spowiedź z racji pierwszego piątku.
  4. W sobotę  wspomnienie św. Błażeja. Po Mszy św. wieczorem poświęcenie jabłek.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od godz. 1700. Prosimy by skorzystać ze spowiedzi wcześniej bo w piątek nie będzie czasu na spowiedź ze względu na Msze św. w kościołach dojazdowych.
  6. Chorych odwiedzimy w piątek przed południem od godz. 900.
  7. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. O godz. 1715 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.
  8. Zakończyła się wizyta duszpasterska. Dziękujemy rodzinom, które nas przyjęły po kolędzie oraz za składane z tej racji ofiary. Gdyby kogoś nie było w domu w czasie kolędy, a chciałby poprosić księdza z wizytą prosimy zgłosić się w zakrystii i ustalić czas odwiedzin.
  9. Spotkanie opłatkowe dzisiaj dla tych, którzy się wcześniej zapisali, w restauracji Szelców o godz. 1500 w sali na górze.