Ogłoszenia duszpasterskie z 3 Niedzieli Wielkiego Postu – 15 marca 2020 r.

  1. Dziś po południu o godz. 1700 zamiast Gorzkich Żali będzie odprawiona dodatkowa Msza św.
  2. W tym tygodniu Droga Krzyżowa będzie w czwartek o godz. 1700 i w piątek o 1730 oraz po Mszy św.  W Drodze Krzyżowej może uczestniczyć najwyżej 50 osób.
  3. Jutro 16 marca po Mszy św. wieczorem nabożeństwo do św. Jana Pawła II, nie będzie ucałowania relikwii. Będziemy się modlić w intencji naszej ojczyzny za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  4. W tym roku odwołana zostaje Ekstremalna Droga Krzyżowa jak również Rekolekcje Wielkopostne, które miały być przed 5 niedzielą Wielkiego Postu.
  5. Od przyszłej niedzieli można nabyć w zakrystii baranki i Paschaliki. Proponowana cena przez Caritas to 6 zł za baranka i 7 zł za Paschalik.
  6. W czwartek 19 marca uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, dzień szczególnej modlitwy za ojców. To dzień imienin ks. abp. Seniora Józefa Michalika oraz Ojca Świętego Seniora Benedykta XVI. Solenizantów polecamy w modlitwie.
  7. Zgodnie z zarządzeniem Ministra Zdrowia podczas Mszy św. może jednorazowo uczestniczyć do 50 osób. Prosimy aby przestrzegać tego rozporządzenia.