Ogłoszenia duszpasterskie z 24 Niedzieli Zwykłej – 12 września 2021 r.

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1000 poświecenie tablicy upamiętniającej beatyfikację kardynała Stefana Wyszyńskiego, która jest umieszczona w bocznym przedsionku. Wieczorem przed Mszą św. nieszpory niedzielne.
 2. Jutro po Mszy św. wieczorem nabożeństwo fatimskie.
 3. We wtorek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Odpust w Mchawie o godz. 1100 i w Postołowie o godz. 1700 . Do Postołowa będzie pielgrzymka z kościoła parafialnego, wyjście  o godz. 1600.
 4. W środę po Mszy św. wieczorem spotkanie Akcji Katolickiej oraz spotkanie dla młodzieży wyjeżdżającej w najbliższą sobotę (18 września) na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Krośnie.
 5. W czwartek 16 września nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
 6. W sobotę 18 września liturgiczne wspomnienie św. Stanisław Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży. Na Mszę św. wieczorem o godz. 1800 zapraszamy młodzież.
 7. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na radio diecezjalne.
 8. W tym tygodniu Wypadają Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
 9. Zbiórka dla kandydatów, którzy chcieliby zostać ministrantami w środę o godz. 1700.
 10. Jutro po Mszy św. i nabożeństwie fatimskim spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania, którzy mają przyjąć ten sakrament 23 września. Będzie też ostatnia okazja do uzupełnienia dokumentów oraz omówienia uroczystości bierzmowania. Bierzmowanie połączone jest z wizytacją kanoniczną, która już jutro rozpoczyna się w naszym dekanacie w parafii Cisna.
 11. W przedsionku kościoła zostanie wystawiony kosz, do którego będzie można składać plastikowe nakrętki. Będzie to pomoc dla poszkodowanego Kacperka.