Ogłoszenia duszpasterskie z 2 Niedzieli po Narodzeniu Pańskim

1.  Dzisiaj po południu o godz. 1715  nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.

2.  Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego – Msze św. jak w każdą niedzielę. Na każdej  Mszy św. błogosławieństwo kadzidła i kredy. Kredą oznaczamy drzwi naszych domów, bo chcemy jak trzej Mędrcy szukać zawsze Jezusa. Składka z tej Uroczystości przeznaczona jest na misje.

3.  Najbliższa niedziela jest Niedzielą Chrztu Pańskiego, kończy się okres Bożego Narodzenia i zarazem to druga niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na dalsze prace remontowe.

4. We środę o godz. 19 00 spotkanie Akcji Katolickiej.

5. W niedzielę 19 stycznia w domu katechetycznym opłatek dla Róż Różańcowych.

6.  Od wtorku  dalszy ciąg kolędy.

     Wtorek : ul. Smolki 7

     Środa : ul. Smolki 6, 8, 10, 12 i 14.            

    Czwartek : ul. Smolki 1, 3 i 5.

    Piątek: ul. Unii Brzeskiej 36 A i B oraz Basztowa i Konopnickiej.

    Sobota od godz. 9 00 :  ul. Rynek – całość, ul. Ossolińskich, Krasickich, Parkowa,  Kaczkowskiego, Łazienna i Berka Joselewicza całość.

7.  Msze św. w dni powszednie o godz. 1530 a w sobotę o godz. 1800 .

8. Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku zapraszają na koncert kolęd który odbędzie się w naszym kościele w przyszłą niedzielę 12 stycznia po Mszy św. o godz. 13 00. Po koncercie będzie możliwość złożenia ofiary do puszek, która zostanie przekazana jako pomoc koledze, któremu spalił się dom.

9. Ruch Apostolstwa Młodzieży z naszej parafii zaprasza na Jasełka Bożonarodzeniowe, które odbędą się w Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku w niedzielę 5 stycznia o godz. 1500 i 1900 oraz 6 stycznia o godz. 1900.