Ogłoszenia duszpasterskie z 17 Niedzieli Zwykłej – 25 lipca 2021 r.

  1. Wieczorem przed Mszą św. nieszpory niedzielne.
  2. Dziś w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa po Mszy św. o godz. 10 00 błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Z racji błogosławieństwa pojazdów na parkingu będą zbierane ofiary do puszek na środki transportu dla misjonarzy. Jest to też dzień imienin naszego ks. Krzysztofa oraz ks. biskupa Krzysztofa Chudzio. Osoby solenizantów otaczamy naszą modlitwą.
  3. W poniedziałek 26 lipca odpust w Hoczwi. W tym dniu wspominamy św. Joachima i Annę. Suma odpustowa o godz. 1100.
  4. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca, o godz. 1715 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna  się miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości.  Czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi, a także czas trzeźwości narodu polskiego. Starajmy się w tym miesiącu powstrzymać od używania napojów alkoholowych. Może stać nas będzie zrezygnować w tym miesiącu z napojów alkoholowych, by w ten sposób pomóc osobom, które cierpią z powodu alkoholizmu.
  6. W dniu 27 lipca w godz. 10-13 w Urzędzie Miasta i Gminy Lesko z pomocą pracowników ZUS będzie można złożyć wniosek na świadczenie 300+ z tytułu rozpoczęcia roku szkolnego. Zapraszamy osoby które nie mają możliwości samodzielnego złożenia wniosku przez Internet.