Ogłoszenia duszpasterskie z 11 Niedzieli Zwykłej – 13 czerwca 2021 r.

  1. Dzisiaj po południu o godz. 1730 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  2. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek jako pomoc dla budowanego w Kamerunie Sanktuarium św. Jana Pawła II. Biskupem ordynariuszem tej diecezji jest pochodzący z naszej diecezji ks. biskup Jan Ozga. Zwrócił się o taką pomoc by dokończyć budowę tego Sanktuarium.
  3. Od przyszłej niedzieli nie ma już dyspensy od uczestnictwa w Mszy św., mamy obowiązek w każdą niedzielę i święto nakazane być na Mszy św. w kościele parafialnym.
  4. W przyszłą sobotę (19.06) o godzinie 1730 odbędzie się Męski Różaniec, prowadzony przez mężczyzn z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy wszystkich mężczyzn, którzy pragną włączyć się w modlitwę w  intencji naszych rodzin, miasta i całej Ojczyzny.
  5. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina , że 17 czerwca upływa termin składania wniosków o płatności bezpośrednie i obszarowe.
  6. Gminne biuro Spisowe w Lesku informuje, że w niedzielę 20 czerwca br. w świetlicy wiejskiej w Huzelach oraz Postołowie w godz. od 830 do 1330 mieszkańcy Huzel, Łączek, Weremienia i Postołowa będą mogli się spisać w Spisie Powszechnym korzystając z pomocy pracowników Urzędu Statystycznego. Należy przygotować PESEL wszystkich domowników i zachować reżim sanitarny.