Ogłoszenia duszpasterskie – Święto Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego 2020 r.

  1. Dzisiaj o godz. 1715 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Błażeja.
  3. We środę przypada liturgiczne wspomnienie św. Agaty.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 1700.
  5. We czwartek spowiedź w Weremieniu od godz. 1600, a w Postołowie od 1700.
  6. We środę na Mszę św. wieczorem o godz. 1800 zapraszamy dzieci z klas trzecich wraz z rodzicami. W tym dniu dzieci otrzymają książeczki do I Komunii św.
  7. W naszym mieście od grudnia działa Jadłodzielnia. Jest to miejsce przeznaczone do dzielenia się jedzeniem i powstało po to, aby zapobiegać marnowaniu żywności. Każdy z nas może przynieść do niej produkty spożywcze i każdy może się również nimi poczęstować. Miesiąc funkcjonowania pokazał, że są pośród naszej społeczności osoby, które bardzo potrzebują takiego wsparcia. Można do niej przynieść produkty oryginalnie zapakowane, które nie jesteśmy w stanie skonsumować, albo nadwyżkę z domowego obiadu. Regulamin znajduje się w Jadłodzielni, która jest zlokalizowana na parterze budynku przy placu Konstytucji 3- go Maja 6 w Lesku. Zapraszamy do dzielenia się – bo dobro powraca.
  8. Są do nabycia przed kościołem i w zakrystii płyty DVD z ostatnich Jasełek Bożonarodzeniowych wystawianych przez Ruch Apostolstwa Młodzieży w Bieszczadzkim Domu Kultury. Cena płyty 12 zł.
  9. Zapraszamy chórzystów na próby chóru w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 1900.