Finał VII Turnieju Piłki Nożnej Halowej LSO w Giedlarowej, 16 kwietnia 2016 r.

W sobotę, 16 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół w Giedlarowej odbył się Finał VII Mistrzostw Archidiecezji Przemyskiej w halowej piłce nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza, w którym wzięli udział także ministranci z Leska wraz z ich opiekunem ks. Leszkiem Gockiem, wikariuszem.

Turniej rozpoczął się Mszą św. w kościele pw. św. Michała Archanioła w Giedlarowej. Eucharystii przewodniczył ks. prał. Bartosz Rajnowski, Kanclerz Kurii Metropolitalnej w Przemyślu.

Turniej odbywał się w dwóch kategoriach: szkoły podstawowej i gimnazjalnej. W Turnieju wzięły udział drużyny, które zwyciężyły w swoich archiprezbiteratach.

W kategorii ministranci młodsi – szkoła podstawowa, poszczególne parafie zajęły następujące miejsca:

I miejsce – Jaśliska pw. Katarzyny Aleksandryjskiej
II miejsce – Ryszkowa Wola pw. św. Piotra i Pawła
III miejsce – Leżajsk-Fara pw. Trójcy Świętej
IV miejsce – Stubno pw. Matki Bożej Szkaplerznej
V miejsce – Lesko pw. Nawiedzenia NMP
VI miejsce – Besko pw. Podwyższenia Krzyża

W kategorii ministranci starsi – gimnazjalnej, poszczególne parafie zajęły następujące miejsca: