Ogłoszenia z VI Niedzieli Zwykłej – 11 lutego 2018 r.

4

W dniu dzisiejszym rozpoczyna się Tydzień Trzeźwości. Starajmy się zachować abstynencję przez cały Wielki Post. Módlmy się za ludzi uzależnionych i za ich rodziny. Może stać nas będzie na podjęcie zobowiązań trzeźwościowych, by w ten sposób pomóc ludziom uzależnionym. Dzisiaj o 17 15 zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny a także w intencji chorych […]

Czytaj dalej


Jasełka Bożonarodzeniowe 2018

jase

W dniu 7 stycznia 2018 roku odbyła się premiera Jasełek Bożonarodzeniowych przygotowanych przez młodzież z parafialnej grupy RAM-u jak również uczniów z leskich szkół. Nasze parafialne Jasełka zgromadziły w Bieszczadzkim Domu Kultury wiele osób wypełniając salę widowiskową „po brzegi”. I choć nie zabrakło diabłów, aniołów jak i groźnego Heroda, choć pasterze zgromadzeni wokół ogniska wyczekiwali […]

Czytaj dalej


Ogłoszenia z V Niedzieli Zwykłej – 4 lutego 2018 r.

3

1. Dzisiaj o godz. 17 15 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic. Będziemy modlić się za chorych, aby w modlitwie różańcowej znajdowali umocnienie i uzdrowienie. 2. Jutro przypada liturgiczne wspomnienie św. Agaty. 3. W niedzielę 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Jest to dzień modlitwy w intencji chorych, a zarazem szczególna okazja do okazania im chrześcijańskiej […]

Czytaj dalej


Opłatek Akcji Katolickiej

Ak

W dniu 24 stycznia 2018 r. odbyło się spotkanie opłatkowe członków naszego Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. Po Mszy Świętej uczestnicy udali się do domu katechetycznego, gdzie rozpoczęto spotkanie wspólną modlitwą, po której ks. Proboszcz Mieczysław Bąk – Asystent Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej złożył obecnym serdeczne życzenia bożonarodzeniowe. Następnie głos zabrał Prezes POAK w Lesku – […]

Czytaj dalej


Ogłoszenia z IV Niedzieli Zwykłej – 28 stycznia 2018 r.

zima

Dzisiaj przed Mszą św. wieczorem nieszpory niedzielne. W piątek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. będą w kościele parafialnym o godz. 7 00, 10 00 i 18 00. Na każdej Mszy św. będzie poświęcenie gromnic. W święto Ofiarowania Pańskiego przeżywamy Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu łączymy się modlitwą z osobami powołanymi do życia […]

Czytaj dalej


Ogłoszenia z III Niedzieli Zwykłej – 21 stycznia 2018 r.

zima

Dzisiaj przed Mszą św. wieczorem nabożeństwo niedzielne. We czwartek 25 stycznia Święto Nawrócenia św. Pawła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym tygodniu Msze św. wieczorem o godz. 18 00. Zapraszamy na Mszę św. wieczorem i spotkania formacyjne przed bierzmowaniem: w poniedziałek klasy szóste i siódme, we wtorek klasy drugie gimnazjum a we […]

Czytaj dalej